Stále se rozrůstáme

MFK Centrum je nestátní zdravotnické a školící středisko se sídlem v centru Prahy. Provozuje fyzioterapeutické služby pro pacienty a poskytuje stáže pro fyzioterapeuty, maséry a trenéry. MFK centrum předává zkušenosti odborníkům využívajícím unikátní metodu MFK, která  v principu spojuje  fyzioterapeutické metody s expertním počítačovým programem MFK System.

Můžete si najít svého terapeuta, který vám bude na blízku a  poskytne tyto služby šité na míru.

Léčba v souladu s technikou


Pro pacienty

MFK centrum v čele s PaedDr. Martinou Končalovou sídlí v centru Prahy.  Toto nestátní zdravotnické středisko dalo základ dalším pobočkám, které vznikají po celé České republice. Všechny propojují svou práci s počítačovým programem MFK Systém. Zabývají se léčbou a prevencí fukčních obtíží pohybového aparátu, které provází převážná většina diagnóz, stanovených lékařem. S kterými trápeními se na nás můžete obracet a které umíme efektivně řešit? Základní diagnozy, se kterými se v našich ordinacích nejčastěji setkáváme a u kterých lze obnovit funkční poruchy způsobující bolesti nebo omezení komfortu hybnosti, najdete zde.

Další fyzioterapeuty a maséry, kteří získali certifikát MFK a pracují touto metodou, hledejte v naší databázi. Najděte si terapeuta, ke kterému budete mít nejblíž a který vám bude nejvíce vyhovovat.

Pro fyzioterapeuty, maséry, trenéry

MFK centrum  je spojeno se školícím střediskem MFK Institute.  Průběžně otevírá kurzy pro odborníky oborů profesionální medicíny, fyzioterapie, sportovních nebo regeneračních masáží a trenérství. Všichni úspěšní absolventi kurzů Metoda MFK získají Certifikát opravňující užívat System MFK.

Mapa všech MFK terapeutů